O firmie

Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu wszelkich nieruchomości. Nasze działania reklamowe, marketingowe i organizacyjne staramy się dopasować do współczesnych wymagań i oczekiwań rynku. Swoją skuteczność opieramy na sprawdzonych procedurach działania, wysokiej jakości usług oraz współpracy z innymi biurami pośrednictwa, w tym z renomowanymi biurami pośrednictwa z regionu koszalińskiego. Siłą naszej firmy jest również wykwalifikowana kadra stanowiąca połączenie młodości i doświadczenia.

Na co dzień współpracujemy z wieloma bankami oraz instytucjami i firmami w otoczeniu rynku nieruchomości (np. Mozaika Mokotów czy sPlacePark). Na życzenie naszych Klientów bezpłatnie pośredniczymy w uzyskaniu kredytu hipotecznego, wskazujemy wiarygodną i profesjonalną obsługę notarialną Kancelarii Notarialnej Zuzanny Niedźwiedź, proponujemy obsługę tłumacza języka rosyjskiego w przypadku klientów nie posługujących się językiem polskim, przedstawiamy oferty usług rzeczoznawcy majątkowego, ekspertyz budowlanych itp.

Podstawową dewizą naszej firmy jest przede wszystkim troska o dobro Klienta, o zdobycie Jego zaufania i zapewnienie Mu satysfakcji z bezpiecznych i korzystnych transakcji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Naszej firmie możecie Państwo zaufać!

Właściciel/ Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja zawodowa nr 9494

'